Po raz 17. Pedagodzy z Radomia zaprosili do zabawy drużyny, które na co dzień spotykają się na swoich osiedlach, dzielnicach, a gra w piłkę jest dla nich zabawą i oderwaniem od siedzenia w domu przed komputerem.

W tym roku w turnieju uczestniczyło pięć drużyn, które spotkały się, aby walczyć o puchar na Orliku na Michałowie przy PSP nr 3. I właśnie drużyna z Michałowa, czyli AC Milan wygrała XVII Turniej Piłki Nożnej Dzikich Drużyn.

Marcin Hernik z Pedagogów Ulicy podsumował tegoroczny turniej, rozmawiał Wojtek Sałek.

Sędzia turnieju Jacek Marus z Radomiu podkreślił, że poziom zawodów był wyrównany.

Filip Sawicki z drużyny Waleczne Smoki z Centrum Nauki i Zabawy “Bajka”, która zajęła 2 miejsce został najlepszym zawodnikiem turnieju, z czego się cieszy Paulina Zalewska, kierownik “Bajki”.

Patronem medialnym XVII Turnieju Piłki Nożnej Dzikich Drużyn było Radio Plus Radom.

Źródło: Wojciech Sałek / Radio Plus Radom