Ponadto wolontariusze Parafialnych Zespołów Caritas i Szkolnych Kół Caritas a także dzieci ze świetlicy Caritas i podopieczni Pedagogów Ulicy, treatment   zbierali artykuły szkolne  w marketach Biedronkach, Realach, Selgrosie i Leclercu w Radomiu, Starachowicach i Skarżysku Kamiennej.

Na apel Radomskiej Caritas odpowiedzieli pracownicy Komendy Miejskiej Policji, Straży Miejskiej, Straży Pożarnej czy ZUSu i z wypchanymi plecakami przybyli do siedziby.
  A  Fundacja Polish Orphans Charity  ufundowała wyprawki dla 100 dzieci. W akcje  włączyła się Firma Durr, osoby prywatne a także Caritas Polska. Przekazali nam środki finansowe, które przeznaczyliśmy na wyposażenie tornistrów.
W dniu dzisiejszym tj. 30.08. odbywa się wydawanie wyprawek, a ogonek, który ustawił się przed drzwiami magazynu Caritas i uśmiech na twarzy rodziców świadczy  o tym, że    “Tornister pełen uśmiech” jest bardzo potrzebna.
Mamy nadzieję, że nasze dzieciaki zarówno te z Diecezji, jak i w parafiach, świetlicy, czy Domu Dziecka w Jasieńcu oraz podopieczni Pedagogów Ulicy też się uśmiechną i będą szczęśliwi, że ich plecaki nie są gorzej wyposażone niż te kolegi z ławki.
Wszystkim, którzy wsparli naszą akcję za dar z serca płynący serdecznie dziękujemy, a naszym maluchom i tym trochę starszym na nowy rok szkolny 2013/2014 życzymy szóstek i dużo radości na każdy dzień.